Dlaczego my
Kliknij kartę aby dowiedzieć
się więcej dlaczego
warto nas wybrać
 
Rekrutacja
Kliknij kartę aby dowiedzieć
się więcej o procedurach
rekrutacji do naszych szkół
 
Szkoła Podstawowa
Kliknij kartę aby dowiedzieć
się więcej o Społecznej
Szkole Podstawowej nr 2
 
Liceum
Kliknij kartę aby dowiedzieć
się więcej o Społecznym
Liceum Ogólnokształcącym
 
Smaller Default Larger
Galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Galeria prac Karoliny Hajder

Niesamowite prace Karoliny Hajder

Previous Next Play Pause
1 2

I tydzień ferii 13 – 17 stycznia 2020r.

 

Poniedziałek, 13 stycznia br. 

Godz. 9:00 – 11:00          

  1. H. Leja – gry i zabawy w j. francuskim
  2. A. Ulanowicz-Wielgosz – zajęcia plastyczne

 

Godz. 11:00 – 13:00        

  1. R. Dziura – gry i zabawy w j. angielskim

oraz

godz. 9:00 – 10:30           

  1. D. Wojtaszek – robotyka w praktyce i programowanie – klasy 3, 4, 5 SSP-2

godz. 10:30 – 12:00         

  1. D. Wojtaszek - robotyka w praktyce i programowanie – klasy 6, 7, 8 SSP-2


 

Wtorek, 14 stycznia br.

Godz. 9:00 – 11:00          

  1. B. Wojtak – ortografia na wesoło
  2. Smagała – ćwiczenia dydaktyczne z wykorzyst. tablicy multimedialnej

Godz. 11:00 – 13:00        

  1. A. Kubas – ćwiczenia dydaktyczne z wykorzyst. tablicy multimedialnej

oraz

godz. 9:00 – 10:30           

  1. D. Wojtaszek – robotyka w praktyce i programowanie – klasy 3, 4, 5 SSP-2 

godz. 10:30 – 12:00         

  1. D. Wojtaszek - robotyka w praktyce i programowanie – klasy 6, 7, 8 SSP-2

 

 

Środa, 15 stycznia br.

Godz. 9:00 – 11:00           p. Mańkowska – sudoku, łamigłówki i gry logiczne 

Godz. 11:00 – 13:00         p. M. Kozioł – konwersacje w j. hiszpańskim

oraz

godz. 9:00 – 12:00             p. D. Wojtaszek - robotyka w praktyce i programowanie – klasy I-II SLO

 


 

Czwartek, 16 stycznia br.

Godz. 9:00 – 11:00          

  1. P. Kosowski – fakultet maturalny z chemii  

Godz. 11:00 – 13:00        

  1. A. Sibiga – fakultet maturalny z goegrafii
  2. R. Resler – fakultet z historii

 

 

Piątek, 17 stycznia br.

Godz. 9:00 – 11:00           p. P. Buszta – zajecia sportowe

Godz. 11:00 – 13:00         p. M. Bęś – zajęcia plastyczne

 


 

Zajęcia dla klasy maturalnej

 

Poniedziałek, 13 stycznia br. 

Godz. 9:00 – 11:00           język polski – p. S. Świetlik 

Godz. 11:00 – 13:00         matematyka – p. A. Pękala

 

Wtorek, 14 stycznia br.

Godz. 9:00 – 11:00           język polski – p. S. Świetlik

Godz. 11:00 – 12:30         język angielski – p. K. Blicharska

Godz. 12:30 – 14:00         matematyka – p. A. Pękala

 

Środa, 15 stycznia br.

Godz. 9:00 – 11:00           język polski – p. S. Świetlik

Godz. 11:00 – 12:30         język angielski – p. K. Blicharska

 

Czwartek, 16 stycznia br.

Godz. 9:00 – 11:00           chemia – p. P. Kosowski

Godz. 11:00 – 13:00         geografia – p. A. Sibiga

 

 

DSC_4700
DSC_4702
DSC_4703
DSC_4707
DSC_4708
DSC_4709
DSC_4710
DSC_4711
DSC_4712
DSC_4714
DSC_4715
DSC_4716
Previous Next